Admin2

Aktualności

3 punkty na start!

• autor: Brzezina1949Osiek, 2013-08-19 00:45
Rozpoczynając sezon 2013/2014, juniorzy Brzeziny Osiek pokonali na wyjeździe Przeciszovie Przeciszów 0:3. Był to najmniejszy wymiar kary przez piłkarzy z Osieka. Bramki dla Brzeziny zdobyli Kuźma, Walczyk i Tomala.

Piłkarze z Osieka zaczęli nowy sezon od 3 punktów. Od początku do końca goście kontrolowali przebieg spotkania. Osiek cały czas utrzymywał się przy piłce, konstruując kolejne akcje, które jednak trudno było zamienić na bramki. Swoje sytuacje marnowali Czerny, Zygmunt, Walczyk. Gospodarze grali tylko z kontrataków po przejęciu piłki, jednak dobrze dysponowana tego dnia obrona Brzeziny na wiele nie pozwalała piłkarzom z Przeciszowa. Pod koniec pierwszej połowy w polu karnym został sfaulowany Czerny i sędzia podyktował jedenastkę. Do wapna podszedł Kuźma. Jednak i tym razem Brzezinie nie udało się wyjść na prowadzenie. Bramkarz gospodarzy świetnie wyczuł intencje Kuźmy i obronił jego strzał. Chwile później zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Wynik do przerwy 0:0.

Druga połowa spotkania była prawie identyczna jak pierwsza. Osiek miał kontrole nad meczem a gospodarze grali z kontry. Niedługo po zmianie stron goście wyszli na prowadzenie. Rzut rożny z lewej strony wykonywał Walczyk i idealnie dograł na głowę Kuźmy, a ten trafiając do siatki zmienia wynik spotkania. Kolejna bramka padła ok. 60 minuty po podaniu Frączka, do którego doszedł Walczyk i bez problemu pokonał bramkarza gospodarzy strzelając w długi róg bramki. Wynik spotkania zamknął Tomala strzelając z najbliższej odległości po kolejnym podaniu Frączka.